Značka NEST-NATURE

NEST-NATURE je v emoční „návrat“ k bezpečí a teplu, které jsou blízké našemu domovu. Návrat k přírodě, ze které bychom měli nejen čerpat, ale měli bychom ji i chránit. 

Pojem „NEST-NATURE“ představuje především „stálost“ + „ekologie“

Stálost

Protože se NEST-NATURE zabývá především přírodním dřevem, patří k tomuto přírodnímu produktu pojem „stálost“. V širším smyslu se to vztahuje i na les. Výrobky NEST-NATURE byly vyrobeny pouze z FSC dřeva. U FSC dřeva platí záruka, že bylo poraženo jen tolik stromů, kolik bylo zároveň vysázeno. Základy našeho života tak zůstanou zachovány i pro budoucí generace.

Výrobky v programu NEST-NATURE jsou vyráběny za výše uvedených předpokladů, protože "výroba" dřeva v lese trvá desetiletí. Tak trvá stálost, již od surového dřeva.

Ekologie

Všechny výrobky v programu NEST-NATURE jsou vyráběny ekologicky. Jsou používány pouze přírodní materiály. Všechny výrobní kroky berou na zřetel ekologii a přirozenost. Vše je vyrobeno z certifikovaného FSC dřeva a přírodních materiálů a nejsou použita žádná jedovatá lepidla nebo laky. Hotové výrobky jsou nakonec pouze naolejovány, a to přírodním olejem. Dokonce se zde ekologicky přihlíží i k případnému čalouněnému polštáři, který je vyroben buď ze 100% střižné přírodní vlny nebo z již recyklovaného polyesteru.

Zákazník získá výrobek, který byl zodpovědně vyvinut, naplánován a vyroben – inovační výrobek, který Vás může těšit mnoho let a nabízí komplexní užitek.